Canlı radyo dinlecanlı radyo dinle

Canlı radyo dinle, bu araçtan en güncel ve popüler şarkılar dinlemek için sunucumuz kurulmuştur. Bu alanda en etkin hizmeti verebilmenin yoğun çabası ve çalışması içindeyiz. Radyonun tarihsel süreci  ve icadı, köklü bir tarihe sahiptir.Kısa tarihçesi hakkında biraz bilgi vermek gerekirse Marconi ile birlikte 1898 yılında ilk radyo oluşturulmuştur. radyonun babası İtalyan kaşif Marconi bilinir. İngiliz bilim insanı James Maxwell 1865 senesinde elektronik biçimde üretilen radyo dalgalarının yayılma teorisini oluşturmuştur. Alman fizikçi Heinrich Hertz, 1888 yılında Maxwell’in teorisini pratik olarak uygulayarak bu konuya öncülük etmişlerdir. İlk kullanımı gemiden sahile haberleşme amacı ile yapılmıştır. 1923 yılında yüksek frekans radyo dalgalarının iyonsfer’e çarparak dünyaya döndüğü ispatlanılmıştır. Bu olaydan sonra deniz aşırı haberleşme dahil olmak üzere hızlı şekilde yaygın bir biçimde kullanılmaya başlanmıştır.

Canlı radyo dinle sloganında radyo odaları ve verdiği hizmet ile diğer hizmetleri

Canlı radyo dinle sloganıyla rotamızı belirlemeye çalıştığımız internet dünyasında sizlere yer edinmek amacı ile çalışmalarımız sürmektedir. Günümüzde televizyonlar, en popüler ve yaygın elektronik haberleşme aracıdır. Ama geçmişte ve bir zamanların gözde aracı olan radyo, günümüzde hala ilgi odağı olmaktadır. Bu araç sadece müzik ve şarkı dinlemek amacı ile tasarlanmamıştır. Fonksiyonlarını ve faydalarını saymakla bitmeyen, dünya tarihinin gördüğü en önemli icatlardan biridir. Çünkü radyo sadece müzik dinlemeye yarayan teknolojik bir araç değildir. Sektörel anlamda alanı ve fonksiyonları epey fazladır. Bunlardan bir kaçı yada belli başları; endüstriyel, tarımcılık, haberleşme, eğlence gibi alanlarda da sıklıkla kullanılan bir araçtır. Örneklerimizde görüldüğü gibi bir çok çalışma alanı ve işleve sahiptir. Bu örnekler sayısız örneklerle çoğaltılabilir. Buradan da anlaşılacağı gibi ne kadar hayatımız etkilediği ve yer aldığı biraz daha perçinlenmiş olmuştur.

Canlı radyo dinle kapsamında sunucumuz hangi frekansta yayın akışı sağlıyor?

Sunucumuz canlı radyo dinle hizmetini , Sevgi FM frekansları üzerinden sağlamaktadır. Mobil olarakta dinleyebilirsiniz. Güncel müzik anlayışı ve geniş yelpazesiyle hizmet vermektedir. Her tel ve türden müziğe yer verilen sitemizde radyo hizmeti dışında, farklı hizmetleri de vermektedir. Bunlar çeşitli kategorideki oyunlar ve muhabbet hizmetidir. Muhabbet ederek bu amaçla yeni arkadaşlıklar edinmenize katkı sağlayacaktır. Canlı Radyo dinle hizmetimizden faydalanmak için sohbet girişinden, kendinize bir adet nick bularak sunucumuza giriş yapabilirsiniz. Muhabbet ederek o anki dj yayıncı arkadaşımızdan, istek parçanızı isteyerek çaldırabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz ücretsizdir.

önceki yazımızda « makelemiz var.

Mert
Makale Yazarı :
heart
Yazı kategorisi : Canlı radyo dinle
yorum yorum yok


Canlı radyo dinle İle Benzer Sohbet YazılarıCanlı radyo dinle yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

chat sohbet sohbet odaları canlı sohbet sohbet siteleri mobil sohbet