Çhetçhet

Çhet son çeyrek yüzyılda, insanların tanışması açısından, önemli bir yer tutan arkadaşlık ve muhabbet uygulamasıdır. Bu uygulama esasında tanışmanın ötesinde de sosyal bir hobi olarakta değerlendirilmesi doğru olur. Uygulamanın bu tür avantajlarının yanında dezavantajlarıda tabiki mevcuttur. Aslında saldırı ve çeşitli ahlak dışı eğilimler bu tür uygulamalarda çeşitli açıdan vuku olabilir. Etkin ve asayişe dayalı hukuk mekanizmasının devrede olduğu, bir sistem kurulabilir. Bu tür sistemler kurulup uygulandığı ve takip edildiği takdirde etkin sonuç alınması muhtemeldir.

Bunların dışında çhet sisteminde yaşanan aşk ve sevgiler. Hayatımızda bazı şeyleri bir arada yürütmek mümkün değildir. Çok kusursuz bir ilişkiye sahip olanilmeniz için sadece o ilişkiyle ilgilenmeniz gerekir. Şu an ilişkiden bahsediyorum. Hayatınızdaki insandan değil. Bazen insanlar kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanırlar, bazıları çoğu zaman öyle zannederler. Her zaman     sananları boşverin. İlişkiyi bitiren sebeplerden biride budur. Bu hayatta birileri siz olmadan yaşayabilir. Dünyanın en anlayışlı insanı olabilirsiniz. Daha az oranda anlayış sahibi olan birini bulup yeni bir ilişkiye yelken açmak mümkündür. Bir ilişkide en güzel şey ilişkinin içinden halen sevilerek çıkabilmek. Chat alemi bu tür sevgi vakalarıyla karşı karşıya kalabilir.

Çhet aleminde bizlerin durumu

Çhet alanında daha iyi bir hizmet anlayışını yakalamak için yoğun bir çalışma ve çaba içindeyiz. Çhet odası bölümümüzde tüm hizmetlerimiz ücretsizdir. Hizmetlerimiz yazılı muhabbetin yanında, radyo ve çeşitli içeriklere sahip oyunlar. Çhet odaları alanında kurallara dayalı bir mekanizmaya sahibiz.

önceki yazımızda « makelemiz var.

Mert
Makale Yazarı :
heart
Yazı kategorisi : Çhet
yorum yorum yok


Çhet İle Benzer Sohbet YazılarıÇhet yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

chat sohbet sohbet odaları canlı sohbet sohbet siteleri mobil sohbet