HERŞEY BİTTİ DEDİĞİNDE, HASRET YAZILARIHASRET YAZILARI

 

Hasret yazıları başlığı altında arkadaşımızın değerli paylaşımı. Hayat size küçük oyunlar oynar. Kimi zaman iyi kimi zaman da kötü. Siz hayatınızla ilgili planlar kurarken kader gülümser. Artık güvenmeyeceğim, sevmeyeceğim, inanmayacağım dersiniz. Kader oyununu oynar. Sizi hayatınızın en büyük yalancısı haline getirir. Her şeyden vazgeçtiğinizde biri çıkar karşınıza. Bakakalırsınız şaşkın bir halde. Anlarsınız ki o sizin kaderinizdir. Kaçmak istersiniz tutar ellerinizden. Bir adım bile gidemezsiniz. Herkes hayatta mücadeleler verir yaşayabilmek için. Mutlu olabilmek için. Herkes yorulur, düse kalka ilerlersiniz dinlene dinlene. Dinleye dinleye… Kalbiniz hiç susmaz. Çırpınır mantığınızla mücadeleye girer o da. Kazanan bellidir zaten. Ne olursa olsun hep kalbiniz kazanır. Onun karşısında güçsüz kalırsınız. Kalbinizde herkesten sakladığınız büyüttüğünüz aşka kıyamazsınız.

Hasret yazıları ile Hasret arkadaşımızın güncel yazıları..

 

14 subat sevgililer gunu resimleri 56a7faa328e45 300x225 - HERŞEY BİTTİ DEDİĞİNDE, HASRET YAZILARI
Bilimsel olarak bile açıklanan ama mantığımın almadığı tek şey belki de. Hayat, aklınızdakileri silebilse de unutturabilse de kalbinizdekileri silemezmiş. Unutturamazmış…  Belki de mücadelesine hayran kaldığım tek savaşçıdır yürek… Önünde diz çöktüğüm.
Herkesin bir hikayesi vardır. Benim de hikayem sen. Her şeyi dile getirebilen ben söz konusu senken lal oluyorum. Boğazıma düğümleniyor. Kime ne diyorum. Bu aşk da benim, uğruna kül olan da benim. Hasret yazıları ile söyleşim devam ediyor.

En güzel, en anlamlı ilişkiler “yanindayim her zaman.sana zarar gelmesine izin vermeyeceğim…” demekle başlarmıs.İste bir insana verilebilecek en güzel hediye de bu zaten.Her koşulda onun yanında olmak.Cünkü,bir insanı sadece yalnızlık korkutur,yavasça öldürür sinsice…En güzel dilek belki de şu olmalı.Allah sizleri her koşulda koruyan ve yalnız bırakmayan insanlarla karşılaştırsın.En büyük mutluluk bu.Tek huzur…

728xauto 300x169 - HERŞEY BİTTİ DEDİĞİNDE, HASRET YAZILARI

Şöyle bir düşünün… Kuralları,çizgileri, prensipleri olan , hep mantığıyla hareket eden bir insan… Nasıl olur da yüreğine esir düşer, çırpınır. Hatta kimi zaman mutluluktan saçmalar. İşte aşkın mucizesi. “Ben böyleyim, değişmem”  dünyanın en büyük yalanı belki de. Sevgi denen mucize karşısında her şey değişime uğrar. Daha çok gülmeye başlarsınız. Tek bir resim, tek bir anı yüzünüzde aptal bir gülümseme yaratabilir. Atmaktan vazgeçen kalbiniz bile dile gelir. O yüzden mucizelere inanın. Ve asla demeyin. Eğer gerçekten şevmişse yürek, kül olmayı göze almışsa hayatınızın merkezi sadece o olur. Gözünüzü kırpmadan değil prensiplerinizden, hayatınızdan bile vazgeçersiniz. Aşkla ilgili söylenen ne varsa gerçeğe çıkıyor bütün yolları. Şarkıda da denildiği gibi kalp sevince değil, yanınca yürek olur. Hasret yazıları yazımızın sonuna geldik.

Yazan: HASRET

önceki yazımızda « makelemiz var.

Mert
Makale Yazarı :
heart


HERŞEY BİTTİ DEDİĞİNDE, HASRET YAZILARI İle Benzer Sohbet YazılarıHERŞEY BİTTİ DEDİĞİNDE, HASRET YAZILARI yazına yapılan yorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Çok güzel kaleme dökmüşsünüz zaman ayırıpta yazdığınız için teşekkürlerimi sunuyorum, harika bir yazı olmuş emeğinize sağlık (:

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

chat sohbet sohbet odaları canlı sohbet sohbet siteleri mobil sohbet