İrc Chatİrc chat

İrc chat geçmişi 20 yılı bulan ve yazı yoluyla mesajlaşmayı esas alan bir uygulama ve programlama ismidir. Bu program, bu program üzerinde bulunan diğer kişilerle yazılı olarak mesajlaşma içerir. Kullanımı gayet basit olup her yaştan insanın kısa sürede algılayıp, çözebileceği bir uygulamadır. Kullanımı açısından ana özeti bu şekildedir. İşlevi bakımından ise de insanların tanışmalarına ve muhabbet etmelerini sağlar. Çeşitli oyunlar ve radyoyu da bünyesinde barındırır.

Aslında bnm açımdan bu tür site ve uygulamalar  insan psikolojisinin anatomisini içerir. Kişiler içinde bulunduğu boşluktaki boşlukları yazar, belkide kimsenin dolduramadığı. Eksildikçe daha çok yazılır ve her giden bir boşluk bırakır boşluğuna. Artık cephe almak zorunda kalırsın çünkü ne kadar çok miktarda insan geçerse hayatından o kadar zor güvenirsin. Güvenmedikçe ise de, her zaman sen olarak kalırsın aslında. İlk insanda doğru ve bekleneni bulacak kadar şanslı değiliz belki. Ama doğru insanı bulmak içinde yüzlerce hayattan geçecek kadar da ahmak olamayız. Bendeki irc chat boyutunda tanışmanın anatomisi bu şekildedir.

İrc chat noktasında bizlerin tutumu

İrc chat alanında siz değerli, bizleri tercih eden kullanıcılara her şart ve koşulda adil olmayı esas alan bir yapı ve eğilimin gayreti içerisindeyiz. Sizlere daha kaliteli chat hizmeti vermenin en maksimum gayret ve çabası içerisindeyiz.  Erkekler açısından karşı cinsle tanışma fırsatı veren bir sistem ve uygulamaya sahibiz. İrc chat odaları  bünyemizde tüm verilen hizmetlerimiz ücretsizdir. İrc sohbet alanlarımızda sizde üst kalitede muhabbet hizmeti almak istiyorsanız sitemizi hemen ziyaret ederek başlıyabilirsiniz.

önceki yazımızda « makelemiz var.

Mert
Makale Yazarı :
heart
Yazı kategorisi : İrc chat
yorum yorum yok


İrc Chat İle Benzer Sohbet Yazılarıİrc Chat yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

chat sohbet sohbet odaları canlı sohbet sohbet siteleri mobil sohbet