Test oyunlarıtest oyunları

 Test oyunları, adlı yazımızın amacı bu oyunu siz değerli oyun severlere tanıtmaktır. Bu oyunumuz sunucumuzda bulunup, bir nick yani takma isim bularak sunucumuza giriş yapabilirsiniz. Bu oyun hizmet ve hizmetleri tamamen ücretsizdir. Bu oyunu sizlere tanıtmak  amacıyla yazımızı girme ihtiyacında bulunduk. Oyun oynama aslında her yaşta insanı kapsayan bir araçtır. Her yaşta insan severek ve ilgi duyarak bu tür oyunları oynamaktadır. Bunun nedeni ise genel bilgi ve kültürün seviyesini arttırma çabası olduğunu söyleyebilir ve görebiliriz. Tabi diğer bazı, başlıca nedenlerde vardır. Bunlar zaman geçirmek. eğlenmek gibi amaçları kapsamaktadır. Eğlence kısmına ve kategorisine de sokabiliriz.

Test oyunları oyunu nedir?  ve neleri kapsar?

Şıklar dahilinde sizlere sorulan sorulara şık yoluyla verdiğiniz cevaplardır. Her soruda 4 şık mevcuttur. A, B, C, D şeklindedir. Genel kültür sorularını içermektedir.

Test oyunları oyununda puanlama nasıl oluşur? Her doğru cevabın sorusu kaç puandır?

Oyunumuzda puanlama sistemi aylık olarak güncellenmektedir. Her ayın puanlaması farklıdır. Her ayın sonunda sıralamalar oluşur. Her doğru cevabın puanı 5 puandır. Yanlış sorunun ise puan eksiltme gibi bir sistemi yoktur. Yani sadece doğru cevaba puan vererek, yanlış cevap vermeniz durumunda bir diğer soruya geçmektedir.

Bu oyun ücretli veya ücretsiz mi?  hizmet vermektedir.

Oyunumuz, tamamen ücretsiz bir şekilde 7-24 hizmete açık bir sistem üzerine inşa edilmiştir. Sadece siz değerli kullanıcımızın, bir nick yani takma isim alarak giriş yapmanız mümkündür. Girişten sonra dilediğiniz sürece oyun ve oyunlarımızı oynayabilirsiniz.

Bu oyundan başka oyunlar mevcut mudur?  Mevcut ise bunlar nelerdir?

Bu oyununun dışında, farklı alanlara ve kategorilere ait oyunlarımız mevcuttur. Bunlar oxm oyunu, çarkıfelek oyunu, kelime oyunu, bilgi oyunu gibi oyun adlarımızdır. Bu oyunlar da tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Bu oyun dışında, sitede başka neler yapabilirim? Muhabbet odaları, mesajlaşma odaları, söyleşi siteleri, ve tanışma siteleri var mıdır?

 Test oyunları dışında sitemizde muhabbet edebilirsiniz. Muhabbet odalarımızda mevcuttur. Bu sayede yeni arkadaşlıklar kazanabilirsiniz. Bunun dışında radyo dinleyebilirsiniz. Bu hizmetlerimizde tamamen ücretsiz bir biçimde verilmektedir.

önceki yazımızda « makelemiz var.

Mert
Makale Yazarı :
heart
Yazı kategorisi : Test oyunları
yorum yorum yok
Etiketler


Test oyunları İle Benzer Sohbet YazılarıTest oyunları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

chat sohbet sohbet odaları canlı sohbet sohbet siteleri mobil sohbet