Türkçe chat ve Türk chatTürkçe chat ve Türk chat

 Türkçe chat ve Türk chat  alanında bedava ve üyeliksiz hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizin kapsamında en nitelikli ve seviyeli bir chat ortamını oluşturma gayreti içindeyiz. Bu bilgiyi verdikten sonra arkadşımızın bu dilde duygularını ifade eden yazıyla karşınızdayız.

Gerçeklerden kaçmak istersiniz kimi zaman. Ama boş umutlarla dolu bir hayatın hayali daha çok acıtır canınızı. Belki de gerçeklerle yüzleşme zamanı gelmiştir.Direneceksek de acılara direnmeli. Bazen size uzatılan tek bir el koca bir hayat olur. Hiç kimsenin göremediği bir dünya görürsünüz ellerinde. Onun yüreği eviniz  olur. Gözleri de hapsolduğunuz zindanınız olur. Bazen acı ve korku verse de çıkmak istemezsiniz. Müebbet hapis olmak istersiniz. Gönüllü mahkum.
Geceleri uyuyamayan insanların suskunluklarının nedeni acılarıymış .Öyle bir acı ki ah edemezsiniz. Kıyamazsınız verdiği acılara rağmen.Verdiği yalnızlığa, koca bir boşluğa rağmen. Kanayan yaralarınızı görmesine rağmen öylece gitmiş olmasına rağmen. Hayatınızı hiçe saymasına, hiç düşünmeden sizi yüreğinizden silip atmasına rağmen. Demem o ki, her şeye rağmen…!

 Türkçe chat ve Türk chat sitesi, odaları kapsamında arkadaşımızın bu dildeki duygu, düşünceleri

 Türkçe chat ve Türk chat bölümünde yazımızın devamını değerli arkadaşımızın yazdığı yazıyla devam ediyoruz. Hayat, size her zaman istediklerinizi vermiyormuş. O kadar acımasız ki,oyunlar oynar size. Düştüğünüz yerden kaldıran bir el olur kimi zaman. Kimi zaman da gözyaşlarınıza rağmen arkasına bile bakmadan çekip giden bir kabus…
Her bitiş yeni bir başlangıç derler. Evet,doğru. Her bitiş, her gidiş yeni bir başlangıç. Acılarımın ,gizli gözyaşlarımın,içimde bitmeyen senin can çekişmelerinin başlangıcı. Bu başlangıç belki de hiç bitmeyecek. Bazen silip attığınızı sansalar da her şeyi sessiz kalmayı seçersiniz. Gizlice resimlerine sarıldığınızı,kokladığınızı, öptüğünüzü söyleyemezsiniz. O bilmese de hiçbir zaman dile getirmeden içinizden dua edersiniz onun için. Her duanızda olduğunu , ne çok sevildiğini,özlendiğini bilse belki de böyle umursamaz olmazdı sevilen.

Ama belki de her şey için geç kalınmıştır. Belki de en çok kıyamam dediklerimiz sessiz bir katliam yapmıştır hayatlarımıza. Deli gibi sevmenize rağmen biten umutlar karşısında çekilirsiniz onsuzluğun gölgesine…
Her insan yalnızdır aslında. Her koşulda yalnız bırakmayan tek kişi Rabbimiz. Hatalarımıza rağmen, kimi zaman unutmamıza rağmen, nankörlüklerimize rağmen. Bizler hayatımıza mutluluk veren insanların hiç gitmeyeceğini sanırız. Çünkü, öyle olsun isteriz hiç gitmemesini. Ama her seven gidermiş. Bazen umutlar tükendiğinde bazen de zaman tükendiğinde. Yani, seven yürekte tükeninceye dek. Ya da  sizi tüketecekleri zamana dek. En büyük hatamız ne biliyor musunuz? Son bulacağını bildiğimiz bir hayatta sonsuz aşkın hayalinden gitmek. Değerli arkadaşımızın değerli yazısının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Türkçe chat ve Türk chat alanında bu dile özgü duygularını belirttiği yazı için kendisine teşekkür ederiz.

Yazan:Hasret

önceki yazımızda « makelemiz var.

Mert
Makale Yazarı :
heart


Türkçe chat ve Türk chat İle Benzer Sohbet YazılarıTürkçe chat ve Türk chat yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

chat sohbet sohbet odaları canlı sohbet sohbet siteleri mobil sohbet