Türkiye sohbet odalarıMert 20180604 233010055 - Türkiye sohbet odaları

Türkiye sohbet odaları ve Türkiye sohbet çatısı altında, tüm illerden bağlanabilir yada yurtdışından bağlantı sağlayabilirsiniz. Bölgelere göre iller bazında tablo şu şekildedir. Marmara bölgesinde; Bilecik, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, İstanbul, Kocaeli, Yalova, Sakarya, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ. Akdeniz bölgesinde; Osmaniye, Antalya, Burdur, Hatay, Adana, Isparta, İçel, Kahramanmaraş. Ege bölgesinde; İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Afyonkarahisar, Uşak, Muğla, Kütahya. Karadeniz bölgesinde; Kastamonu, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Çorum, Amasya, Samsun, Zonguldak, Bolu, Düzce, Karabük, Bartın, Rize, Trabzon, Artvin, Sinop, Tokat. Doğu Anadolu bölgesinde; Ağrı, Ardahan, Bingöl, Bitlis, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Muş, Tunceli, Van, Hakkari, Iğdır, Kars, Malatya. Güneydoğu Anadolu bölgesinde; Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şırnak, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Şanlıurfa. İç Anadolu bölgesinde ise; Aksaray, Ankara, Çankırı, Eskişehir, Karaman, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat, Kayseri. Bölgeler bazında iller bu şekildedir. Toplam yedi bölgeden oluşmaktadır. Seksen bir ilden yada şehirden de oluşmaktadır. Bölgemiz üç tarafı denizlerle kaplıdır. Bu denizler şu şekildedir. Akdeniz bölgesinde Akdeniz denizi. Ege bölgesinde Ege denizi. Marmara bölgesinde yer alan denizler ise Marmara ve Karedeniz adında denizlerdir. Karadeniz bölgesinde ise Karadeniz adında deniz yer almaktadır. Doğu Anadolu bölgesinde en büyük gölümüz var ve mevcuttur. Bu gölün ismi Van gölüdür. Ülkemizin en yüksek dağı ise Ağrı ve Iğdır illeri arasında yer alan Büyük Ağrı Dağıdır. Ülkemizin toplam ve totalde nüfusu seksen milyon civarıdır. Kullandığımız para cinsi Türk lirasıdır. Ülkemiz hakkında genel bilgi verme yönünde, bu yazımızın sonuna geldik. Muhabbet ve arkadaşlık kurma adına sitemiz ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Yapacagınız tek şey hangi bölgeden giriş sağlarsanız, sağlayın takma isim yani bir nick alarak üyeliksiz bir şekilde giriş sağlayabilirsiniz. Bu kadar basit bir giriş sistemine sahibiz. Dilediğiniz sürece sunucumuzda muhabbet edebilir ve farklı türdeki diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Bu hizmet türleri çeşitli alanlardaki eğlenceli oyunlarımız ve radyo hizmetleridir. Tüm hizmetlerimiz ücretsizdir.

Kimine göre aşk kimine göre sevgi kimine göre eğlence kimine göre keyifli bir muhabbet kimine göre kaliteli sohbet chat ortami chatteyim.net.

önceki yazımızda « makelemiz var.

Mert
Makale Yazarı :
heart
Yazı kategorisi : Türkiye sohbet odaları
yorum yorum yok


Türkiye sohbet odaları İle Benzer Sohbet YazılarıTürkiye sohbet odaları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

chat sohbet sohbet odaları canlı sohbet sohbet siteleri mobil sohbet